Hakkımızda

Milli içeceğimiz olan çay hizmeti için kolaylaştırıcı makineler üreten Konya Meşale Çay Kazanı birmilyonnokta.com sitesi üyesi olarak hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor. Çay hepimizin vazgeçilmez içecekleri arasında yer alır. Bazıları için tiryaki halini alan çay evlerimizin vazgeçilmez içecekleri arasında bulunur. Bazen keyifli bir sohbetin eşlikçisi bazen de soğuk havanın iç ısıtan içeceğidir. Mekân, konum fark etmeksizin kalabalık masalarda arka arkaya tüketilir. Çaydanlığın ne zaman bittiğini bile anlamayabiliriz. Kalabalık yerlerde sürekli çay demlemekte maddi ve manevi olarak da zorlayabilir. Bu gibi durumlarda çay kazanları en kurtarıcı yol olacaktır.

 

Ofis, iş yerleri, belediyeler, kültür merkezleri veya cafe gibi yerlerde çay kazanları büyük bir kolaylık sağlar. Aynı anda sayısız kişilere çay servis etmek kişileri de yoracaktır. Sizlerin istedi şekil ve renklerde hazırladığımız çay kazanlarımızla büyük bir kolaylık yaşayacaksınız. Bakır, ahşap, doğal taşlı gibi çeşitli modellerimizle bulunduğunuz alanlara farklı bir yenilik getireceksiniz. Elektrikli ve istediğiniz sayıda demlik seçenekleriyle aradığınız hizmeti sizlere sorunsuzca veriyoruz. Sıcak bir şekilde çalışanlara veya diğer kişilere taze olarak servis edeceksiniz.

 

Konya makine alanında kaliteli hizmetimizle çay sevgimiz için daha da profesyonel adımlar atıyoruz. İstediğiniz renk ve şekillerde hazırlayarak kısa süre içerisinde sizlere teslim ediyoruz. Bölge bayiliği de yaparak satış ve teknik destek alanında hizmetlerimiz mevcuttur. En küçük bir sorununuzda kısa sürede çözülecektir. Bizlere uğramadan karar vermeyiniz.

 

konya karatay meşale çay kazanları kireçmatik,karatay şelale çay kazanı kireçmatik,karatay meşale çay kazanı rezistans tamir,karatay meşale çay kazanı italyan rezistans,

Öne Çıkarılanlar

Karatay 2.El Çay Kazanı Satışı

2.El Çay Kazanı Satışı, hem bütçe dostu hem de kalit

Karatay Çay Kazanı Rezistans Tamiri

Çay Kazanı Rezistans Tamiri, çay servisi yapan işletmeler

Karatay Meşale Akıllı Çay Kazanı

Meşale Akıllı Çay Kazanı, çay servisini yeni bir seviyeye

Yorumlar